Ostaa ECA-1EM471 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 25V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Sarja: | M |
| ripple Current: | 480mA @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | ECA1EM471 P5155 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 14 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ECA-1EM471 |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 470µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL |
| kapasitanssi: | 470µF |