Ostaa ECE-T2EP272FX BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 250V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.575" Dia (40.00mm) |
| Sarja: | T-UP |
| ripple Current: | 5.81A @ 120Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Muut nimet: | ECET2EP272FX P13181 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ECE-T2EP272FX |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 0.886" (22.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 2.480" (63.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 2700µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 74 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 74 mOhm @ 120Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 2700UF 20% 250V SNAP |
| kapasitanssi: | 2700µF |