Ostaa ECH-U1H153JB5 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 50V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | - |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | Solder Pads |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Sarja: | ECH-U(B) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Muut nimet: | ECH-U1H153JN5 ECHU1H153JB5 ECHU1H153JN5 PCF1026TR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ECH-U1H153JB5 |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.015µF ±5% Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1210 (3225 Metric) |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.015UF 5% 50VDC 1210 |
| kapasitanssi: | 0.015µF |