Ostaa ECQ-E4153JF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 400V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | - |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.406" L x 0.173" W (10.30mm x 4.40mm) |
| Sarja: | ECQ-E(F) |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | ECQ-E4153JF-ND ECQ4153JF ECQ4153JF-ND ECQE4153JF Q1086360A |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ECQ-E4153JF |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.335" (8.50mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.015µF ±5% Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polyester, Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD |
| kapasitanssi: | 0.015µF |