Ostaa ECW-F2105JB BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 250V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | - |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.906" L x 0.453" W (23.00mm x 11.50mm) |
| Sarja: | ECW-F(B) |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | ECWF2105JB PF2105 |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ECW-F2105JB |
| Lead Spacing: | 0.787" (20.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.768" (19.50mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1µF ±5% Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 1µF |