Ostaa ECW-F6153HL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 630V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | - |
| Toleranssi: | ±3% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.492" L x 0.232" W (12.50mm x 5.90mm) |
| Sarja: | ECW-F(L) |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | ECWF6153HL P12117 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ECW-F6153HL |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.402" (10.20mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.015µF ±3% Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.015UF 3% 630VDC RAD |
| kapasitanssi: | 0.015µF |