EEE-1EA101UP
EEE-1EA101UP
Osa numero:
EEE-1EA101UP
Valmistaja:
Panasonic
Kuvaus:
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Tietolomake:
1.EEE-1EA101UP.pdf2.EEE-1EA101UP.pdf
esittely
Ostaa EEE-1EA101UP BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating:25V
Toleranssi:±20%
Surface Mount Land Koko:0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Koko / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Sarja:Automotive, AEC-Q200, S
ripple Current:91mA @ 120Hz
Polarisaatio:Polar
Pakkaus:Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case:Radial, Can - SMD
Muut nimet:EEE1EA101UP
PCE3897TR
Käyttölämpötila:-40°C ~ 85°C
Asennustyyppi:Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:20 Weeks
Valmistajan osanumero:EEE-1EA101UP
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing:-
impedanssi:-
Korkeus - Istuva (Max):0.244" (6.20mm)
Laajennettu kuvaus:100µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Kuvaus:CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
kapasitanssi:100µF