Ostaa EEE-FK0J220AR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 6.3V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) |
| Koko / Dimension: | 0.157" Dia (4.00mm) |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q200, FK |
| ripple Current: | 58.5mA @ 120Hz |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - SMD |
| Muut nimet: | EEEFK0J220AR PCE4373TR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | EEE-FK0J220AR |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | 1.35 Ohm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.240" (6.10mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 22µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD |
| kapasitanssi: | 22µF |