Ostaa EL100D10-24 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 3 ~ 100 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 21 ~ 27VDC |
| päättyminen Style: | Quick Connect - 0.187"/0.250" |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Sarja: | EL |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Module |
| lähtö Tyyppi: | DC |
| Muut nimet: | CC1783 EL100D1024 |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 10 mOhm |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 3 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | EL100D10-24 |
| Tyhjäkäyntivirran: | 10A |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Kuvaus: | SSR IP00 100VDC/10A 21-27VDC |