Ostaa EL240A30R-05 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 24 ~ 280 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 4 ~ 8VDC |
| päättyminen Style: | Quick Connect - 0.187"/0.250" |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Sarja: | EL |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Module |
| lähtö Tyyppi: | AC |
| Muut nimet: | CC2457 |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | - |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Valmistajan osanumero: | EL240A30R-05 |
| Tyhjäkäyntivirran: | 30A |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module |
| Kuvaus: | RELAY SSR 280VAC 30A 4-8VDC |