Ostaa ELK-EV112FC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 12V |
|---|---|
| arvot: | C = 1050pF |
| Tyyppi: | Low Pass |
| teknologia: | LC (T-Type) |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm) |
| Sarja: | ELKEV |
| Resistance - Channel (ohmia): | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad |
| Muut nimet: | ELKEV112FC P13175TR |
| Käyttölämpötila: | -20°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä: | 1 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ELK-EV112FC |
| Korkeus: | 0.087" (2.20mm) |
| suodattimien järjestys: | 3rd |
| Laajennettu kuvaus: | LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1050pF 2A 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad |
| ESD Protection: | Yes |
| Kuvaus: | FILTER LC(T) 1050PF ESD SMD |
| nykyinen: | 2A |
| Keskus / rajataajuus: | 8MHz (Cutoff) |
| vaimennus Arvo: | 15dB @ 40MHz ~ 1GHz |
| Sovellukset: | Data Lines for Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |