Ostaa ERZ-V07D820 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 82V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 74V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 90V |
| Sarja: | ZNR® |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Disc 7mm |
| Muut nimet: | ERZV07D820 P7187 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 65VDC |
| Suurin AC volttia: | 50VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ERZ-V07D820 |
| energia: | 7.0J |
| Kuvaus: | VARISTOR 82V 1.75KA DISC 7MM |
| Nykyinen - Surge: | 1.75kA |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 810pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |