Ostaa ESDA6V1-4BC6 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ): | 3V |
|---|---|
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp: | - |
| Jännite - erittely (min): | 6.1V |
| Tyyppi: | Zener |
| Toimittaja Device Package: | SOT-23-6 |
| Sarja: | ESDA, TRANSIL™ |
| Power Line Protection: | No |
| Teho - huippukulma: | 80W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOT-23-6 |
| Muut nimet: | 497-4643-2 ESDA6V14BC6 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TA) |