Ostaa ETP01-1621RL BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Off State: | 16V |
|---|---|
| Jännite - breakover: | 25V |
| Sarja: | ETP01, TRISIL™ |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Muut nimet: | 497-8753-2 ETP011621RL |
| Lukumäärä Elements: | 3 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | ETP01-1621RL |
| Kuvaus: | THYRISTOR 16V 100A 8SOIC |
| Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs): | 100A |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs): | - |
| Nykyinen - Hold (Ih): | 30mA |
| kapasitanssi: | 16pF |
| Email: | [email protected] |