Ostaa F1842RD400 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.4V @ 120A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 400V |
| Toimittaja Device Package: | Module |
| Nopeus: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Module |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Valmistajan osanumero: | F1842RD400 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 400V 40A (DC) Chassis Mount Module |
| diodi Tyyppi: | Standard |
| diodikonfiguraatiolla: | 1 Pair Series Connection |
| Kuvaus: | DIODE MODULE 400V 40A |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | - |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode): | 40A (DC) |