Ostaa F55J2R0E BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±5% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±400ppm/°C |
| Koko / Dimension: | 3.500" L x 1.000" W (88.90mm x 25.40mm) |
| Sarja: | Stackohm® 250 |
| Resistance (ohmia): | 2 |
| Virta (wattia): | 55W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Flat Oval |
| Muut nimet: | OHF55J2R0E OHF55J2R0E-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 350°C |
| Asennus Ominaisuus: | Flange Braces, Right Angle |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | F55J2R0E |
| Lead Style: | Solder Lugs |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.563" (14.29mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Kuvaus: | RES CHAS MNT 2 OHM 5% 55W |