Ostaa FBMOV250M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 390V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 351V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 429V |
| Sarja: | FBMOV |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial Cylinder |
| Muut nimet: | F4382 FBMOV250M-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Screw Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 320VDC |
| Suurin AC volttia: | 250VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 21 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | FBMOV250M |
| energia: | 660J |
| Kuvaus: | VARISTOR 390V 40KA CYLINDER |
| Nykyinen - Surge: | 40kA |
| Kapasitanssi @ Taajuus: | 2800pF @ 1MHz |
| Email: | [email protected] |