Ostaa FDMC6296 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 3V @ 250µA |
|---|---|
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | 8-MLP (3.3x3.3) |
| Sarja: | PowerTrench® |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 10.5 mOhm @ 11.5A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 900mW (Ta), 2.1W (Tc) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-PowerWDFN |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | FDMC6296 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 2141pF @ 15V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 19nC @ 5V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 30V 11.5A (Ta) 900mW (Ta), 2.1W (Tc) Surface Mount 8-MLP (3.3x3.3) |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 30V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 30V 11.5A LL 8MLP |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 11.5A (Ta) |
| Email: | [email protected] |