Ostaa FDMS3600S BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 2.7V @ 250µA |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | Power56 |
| Sarja: | PowerTrench® |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 5.6 mOhm @ 15A, 10V |
| Virta - Max: | 1W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-PowerTDFN |
| Muut nimet: | FDMS3600S-ND Q6509374 Q6509374A Q6881411 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | FDMS3600S |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 1680pF @ 13V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 27nC @ 10V |
| FET tyyppi: | 2 N-Channel (Dual) Asymmetrical |
| FET Ominaisuus: | Logic Level Gate |
| Laajennettu kuvaus: | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Asymmetrical 25V 15A, 30A 1W Surface Mount Power56 |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 25V |
| Kuvaus: | MOSFET 2N-CH 25V 15A/30A 8-PQFN |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 15A, 30A |
| Email: | [email protected] |