Ostaa FDMS86263P BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±25V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | 8-PQFN (5x6), Power56 |
| Sarja: | PowerTrench® |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 53 mOhm @ 4.4A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 2.5W (Ta), 104W (Tc) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-PowerTDFN |
| Muut nimet: | FDMS86263PTR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | FDMS86263P |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 3905pF @ 75V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 63nC @ 10V |
| FET tyyppi: | P-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | P-Channel 150V 4.4A (Ta), 22A (Tc) 2.5W (Ta), 104W (Tc) Surface Mount 8-PQFN (5x6), Power56 |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 6V, 10V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 150V |
| Kuvaus: | MOSFET P-CH 150V 22A POWER 56 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 4.4A (Ta), 22A (Tc) |
| Email: | [email protected] |