Ostaa FMB-G14 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 600mV @ 3A |
|---|---|
| Jännite - DC Reverse (Vr) (Max): | 40V |
| Toimittaja Device Package: | TO-220F-2L |
| Nopeus: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-220-2 Full Pack |
| Muut nimet: | FMB-G14 DK |
| Käyttölämpötila - liitäntä: | -40°C ~ 150°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | FMB-G14 |
| Laajennettu kuvaus: | Diode Schottky 40V 3A Through Hole TO-220F-2L |
| diodi Tyyppi: | Schottky |
| Kuvaus: | DIODE SCHOTTKY 40V 3A TO220F-2L |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 2mA @ 40V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 3A |
| Kapasitanssi @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |