Ostaa FN2080-16-07 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Nimellinen DC: | - |
|---|---|
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta): | - |
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali): | - |
| Jännite - Nimellisjännite: | 110V, 250V |
| päättyminen Style: | Wire Leads |
| Sarja: | FN 2080 |
| Muut nimet: | 291-803 800636 817-1328 FN2080 -16 -07 FN20801607 |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | FN2080-16-07 |
| induktanssi: | 2.8mH |
| Taajuus - käyttö: | DC ~ 400Hz |
| Suodatintyyppi: | Single Phase |
| Kuvaus: | LINE FILTER 110/250VAC 16A CHASS |
| nykyinen: | 16A |