Ostaa FPR2B-0R36F1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±1% |
|---|---|
| lämpötila kerroin: | ±25ppm/°C |
| Toimittaja Device Package: | TO-220 |
| Koko / Dimension: | 0.400" L x 0.157" W (10.16mm x 4.00mm) |
| Sarja: | FPR |
| Resistance (ohmia): | 0.36 |
| Virta (wattia): | 15W |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | TO-220-2 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 130°C |
| Lukumäärä Päätteet: | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan toimitusaika: | 21 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | FPR2B-0R36F1 |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.600" (15.20mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.36 Ohm ±1% 15W Through Hole Resistor TO-220-2 Metal Foil |
| Kuvaus: | RES 0.36 OHM 15W 1% TO220 |