Ostaa G2R-14-DC9 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 6.3 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 1.35 VDC |
| päättyminen Style: | PC Pin |
| kytkentäjännite: | 380VAC, 125VDC - Max |
| Sarja: | G2R |
| Release Time: | 5ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Tray |
| Muut nimet: | G2R149DC G2R14DC9 G2RN8111R |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 70°C |
| Toiminta-aika: | 15ms |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | G2R-14-DC9 |
| ominaisuudet: | Sealed - Fully |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 9VDC Coil Through Hole |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE SPDT 8A 9V |
| Ota Arvostelu (Current): | 8A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Alloy |
| Yhteydenottolomake: | SPDT (1 Form C) |
| Coil Voltage: | 9VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 153 Ohms |
| Coil Virta: | 530 mW |
| Coil Current: | 58.8mA |
| Email: | [email protected] |