Ostaa G2RL-2A-CF DC48 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 33.6 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 4.8 VDC |
| päättyminen Style: | PC Pin |
| kytkentäjännite: | 440VAC, 300VDC - Max |
| Sarja: | G2RL |
| Release Time: | 5ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Tube |
| Muut nimet: | G2RL-2A-CFDC48 G2RL1058A G2RL2ACF48DC G2RL2ACFDC48 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Toiminta-aika: | 15ms |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Valmistajan osanumero: | G2RL-2A-CF DC48 |
| ominaisuudet: | Insulation - Class F, Sealed - Flux Protection |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay DPST (2 Form A) 48VDC Coil Through Hole |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 48V |
| Ota Arvostelu (Current): | 8A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Yhteydenottolomake: | DPST (2 Form A) |
| Coil Voltage: | 48VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 5.36 kOhms |
| Coil Virta: | 430 mW |
| Coil Current: | 8.96mA |
| Email: | [email protected] |