Ostaa G3VM-354F1 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 0 ~ 350 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 1.15VDC |
| päättyminen Style: | Gull Wing |
| Toimittaja Device Package: | 8-SMD |
| Sarja: | G3VM |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| lähtö Tyyppi: | AC, DC |
| Muut nimet: | G3VM354F1 Z2454 |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 35 Ohm |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Valmistajan osanumero: | G3VM-354F1 |
| Tyhjäkäyntivirran: | 100mA |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay DPST (2 Form B) 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Kuvaus: | RELAY SSR DPST 350V 100MA 8-SMT |
| Piiri: | DPST (2 Form B) |
| Email: | [email protected] |