Ostaa G3VM-401AY BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 1.63VDC |
| päättyminen Style: | PC Pin |
| Toimittaja Device Package: | 4-DIP |
| Sarja: | G3VM |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| lähtö Tyyppi: | AC, DC |
| Muut nimet: | G3VM401AY |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | 35 Ohm |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 21 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | G3VM-401AY |
| Tyhjäkäyntivirran: | 120mA |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Kuvaus: | RELAY SSR SPST-NO 120MA 4DIP |