G3VM-601G
G3VM-601G
Osa numero:
G3VM-601G
Valmistaja:
Omron
Kuvaus:
RELAY SSR FET SPST 600V 4SOP
Tietolomake:
1.G3VM-601G.pdf2.G3VM-601G.pdf
esittely
Ostaa G3VM-601G BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Jännite - Load:0 ~ 600 V
Jännite - Input:1.15VDC
päättyminen Style:Gull Wing
Toimittaja Device Package:4-SOP
Sarja:G3VM
Relay Type:Relay
Pakkaus:Tube
Pakkaus / Case:4-SOP (0.173", 4.40mm)
lähtö Tyyppi:AC, DC
Muut nimet:G3VM601G
Z3018
Paikan päällä oleva vastus (maksimi):60 Ohm
Asennustyyppi:Surface Mount
Valmistajan toimitusaika:21 Weeks
Valmistajan osanumero:G3VM-601G
Tyhjäkäyntivirran:90mA
Laajennettu kuvaus:Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.173", 4.40mm)
Kuvaus:RELAY SSR FET SPST 600V 4SOP