Ostaa GBPC1501W BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Peak Reverse (Max): | 100V |
|---|---|
| Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos: | 1.1V @ 7.5A |
| teknologia: | Standard |
| Toimittaja Device Package: | GBPC-W |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 4-Square, GBPC-W |
| Muut nimet: | GBPC1501WDI |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | GBPC1501W |
| Laajennettu kuvaus: | Bridge Rectifier Single Phase 100V 15A Through Hole GBPC-W |
| diodi Tyyppi: | Single Phase |
| Kuvaus: | RECT BRIDGE GPP 100V 15A GBPCW |
| Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr: | 5µA @ 100V |
| Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io): | 15A |
| Email: | [email protected] |