Ostaa GKI07113 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 2.5V @ 1mA |
|---|---|
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | 8-DFN (5x6) |
| Sarja: | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 9.1 mOhm @ 27.2A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 3.1W (Ta), 77W (Tc) |
| Pakkaus: | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case: | 8-PowerTDFN |
| Muut nimet: | GKI07113CT |
| Käyttölämpötila: | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | GKI07113 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 4040pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 57nC @ 10V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 75V 9A (Ta) 3.1W (Ta), 77W (Tc) Surface Mount 8-DFN (5x6) |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 75V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 75V 9A 8DFN |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 9A (Ta) |
| Email: | [email protected] |