Ostaa HC2E-H-DC48V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 38.4 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 4.8 VDC |
| päättyminen Style: | Plug In |
| kytkentäjännite: | 250VAC - Max |
| Sarja: | HCE |
| Release Time: | 5ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Bulk |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 60°C |
| Toiminta-aika: | 10ms |
| Asennustyyppi: | Socketable |
| Valmistajan osanumero: | HC2E-H-DC48V |
| ominaisuudet: | Sealed - Amber |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Socketable |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 48V |
| Ota Arvostelu (Current): | 3A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Alloy |
| Yhteydenottolomake: | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage: | 48VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 2.6 kOhms |
| Coil Virta: | 900 mW |
| Coil Current: | 18.5mA |