Ostaa HC2K-DC24V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 19.2 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | - |
| päättyminen Style: | Plug In |
| kytkentäjännite: | 250VAC - Max |
| Sarja: | HC |
| Release Time: | 50ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Bulk |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 50°C |
| Toiminta-aika: | 20ms |
| Asennustyyppi: | Socketable |
| Valmistajan osanumero: | HC2K-DC24V |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V |
| Ota Arvostelu (Current): | 3A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Alloy |
| Yhteydenottolomake: | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage: | 24VDC |
| Coil Type: | Latching, Dual Coil |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Virta: | 1.2 VA |
| Coil Current: | 51.1mA |
| Email: | [email protected] |