Ostaa HCF4015M013TR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 16-SO |
| Sarja: | 4000B |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Push-Pull |
| Muut nimet: | 497-1117-2 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Elements: | 2 |
| Bittien lukumäärä Element: | 4 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | HCF4015M013TR |
| Logic Type: | Shift Register |
| toiminto: | Serial to Parallel |
| Kuvaus: | IC INPUT/OUTP DUAL 4STAGE 16SOIC |
| Email: | [email protected] |