Ostaa HCMA1707-1R5-R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.677" L x 0.663" W (17.20mm x 16.85mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | HCMA1707 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | Nonstandard |
| Muut nimet: | 283-4568-6 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Powdered Iron |
| Valmistajan toimitusaika: | 11 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | HCMA1707-1R5-R |
| induktanssi: | 1.5µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.276" (7.00mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 40A 2.15 mOhm Max Nonstandard |
| Kuvaus: | FIXED IND 1.5UH 40A 2.15 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 2.15 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 40A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 40A |
| Email: | [email protected] |