Ostaa HFE681MBFEF0KR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 6000V (6kV) |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Paksuus (Max): | - |
| lämpötila kerroin: | - |
| Koko / Dimension: | 0.354" Dia (9.00mm) |
| Sarja: | HFE |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Disc |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 30 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | HFE681MBFEF0KR |
| Lead Style: | Straight |
| Lead Spacing: | 0.492" (12.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| ominaisuudet: | High Voltage |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 680pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc |
| Kuvaus: | CAP CER 680PF 6KV RADIAL |
| kapasitanssi: | 680pF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |