Ostaa HG3-DC48V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 38.4 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 4.8 VDC |
| päättyminen Style: | Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| kytkentäjännite: | 250VAC - Nom |
| Sarja: | HG |
| Release Time: | 25ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Bulk |
| Käyttölämpötila: | -50°C ~ 40°C |
| Toiminta-aika: | 25ms |
| Asennustyyppi: | Socketable |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | HG3-DC48V |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 48VDC Coil Socketable |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE 3PDT 20A 48V |
| Ota Arvostelu (Current): | 20A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Alloy |
| Yhteydenottolomake: | 3PDT (3 Form C) |
| Coil Voltage: | 48VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 1.45 kOhms |
| Coil Virta: | 1.6 W |
| Coil Current: | 33.1mA |
| Email: | [email protected] |