Ostaa HHX-B BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite: | 32V |
|---|---|
| päättyminen Style: | Wire Leads |
| Sarja: | HHX |
| Muut nimet: | HHXB |
| Suuntautuminen: | - |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Free Hanging In Line |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | HHX-B |
| Tuulettimen tyyppi: | Holder |
| sulake Tyyppi: | Blade |
| sulake Mitat: | 1.14" L x 0.35" W x 1.35" H (29.2mm x 8.9mm x 34.3mm) |
| For Use With / Oheistuotteet: | MAXI® ATC, MAXI® ATO |
| Laajennettu kuvaus: | Fuse Holder 48A 32V 1 Circuit Blade Free Hanging In Line |
| Kuvaus: | FUSE HLDR BLADE 32V 48A IN LINE |
| Nykyinen arvostelu: | 48A |
| Yhteydenotto Material: | - |
| Yhteydenotto Finish: | - |
| Email: | [email protected] |