Ostaa HI-8425PQIF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 44-QFP (10x10) |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | 44-QFP |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | HI-8425PQIF |
| Laajennettu kuvaus: | Avionics Sensor, Low Side Driver PMIC 44-QFP (10x10) |
| Kuvaus: | LOW SIDE DRIVER |
| Nykyinen - Supply: | 10mA |
| Sovellukset: | Avionics Sensor, Low Side Driver |
| Email: | [email protected] |