Ostaa HI-8586PSI BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | ±12 V ~ 15 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Driver |
| Toimittaja Device Package: | 8-ESOIC |
| Sarja: | - |
| protokolla: | ARINC429 |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Muut nimet: | Q8999757 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Ohjaimet / vastaanottimet: | 2/0 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | HI-8586PSI |
| Laajennettu kuvaus: | 2/0 Driver ARINC429 8-ESOIC |
| duplex: | - |
| Kuvaus: | IC LINE DRVR ARINC |
| Datanopeus: | - |
| Email: | [email protected] |