Ostaa HIP1011ECA-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 10.8 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Tyyppi: | Hot Plug Controller |
| Toimittaja Device Package: | 28-SSOP/QSOP |
| Sarja: | - |
| Ohjelmoitavat ominaisuudet: | Circuit Breaker, Fault Timeout, Slew Rate |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Kanavien lukumäärä: | 8 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | HIP1011ECA-T |
| Sisäinen kytkin (s): | Both |
| ominaisuudet: | Latched Fault |
| Feature Pins: | FLTN, OCSET, PWRON |
| Laajennettu kuvaus: | Hot Plug Controller 8 Channel CompactPCI™ 28-SSOP/QSOP |
| Kuvaus: | IC CTRLR HOTPLUG DUAL 28-SSOP |
| Nykyinen - Supply: | 5.3mA |
| Nykyinen - Output (Max): | 100mA, 500mA |
| Sovellukset: | CompactPCI™ |
| Email: | [email protected] |