Ostaa HIP2121FRTAZ-T BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 8 V ~ 14 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 10-TDFN (4x4) |
| Sarja: | - |
| Rise / Fall Time (tyyppinen): | 10ns, 10ns |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 10-WDFN Exposed Pad |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| input Frequency: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | HIP2121FRTAZ-T |
| Logiikkajännite - VIL, VIH: | 1.4V, 2.2V |
| Syötetyyppi: | Inverting |
| Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap): | 114V |
| Porttityyppi: | N-Channel MOSFET |
| Laajennettu kuvaus: | Half-Bridge Gate Driver IC Inverting 10-TDFN (4x4) |
| Driven Configuration: | Half-Bridge |
| Kuvaus: | IC HALF BRIDGE FET DRIVER 10TDFN |
| Nykyinen - Peak Output (Source, Sink): | 2A, 2A |
| Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max): | Synchronous |
| Email: | [email protected] |