Ostaa HJ2-L-DC48V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 38.4 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 4.8 VDC |
| päättyminen Style: | Plug In |
| kytkentäjännite: | 250VAC, 125VDC - Max |
| Sarja: | HJ |
| Release Time: | 20ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Bulk |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 70°C |
| Toiminta-aika: | 20ms |
| Asennustyyppi: | Socketable |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | HJ2-L-DC48V |
| ominaisuudet: | LED Indicator |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 48VDC Coil Socketable |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 48V |
| Ota Arvostelu (Current): | 7A |
| Yhteydenotto Material: | Silver (Ag) |
| Yhteydenottolomake: | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage: | 48VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 2.6 kOhms |
| Coil Virta: | 900 mW |
| Coil Current: | 18mA |