Ostaa HM11-51502LF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±25% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.343" Dia (8.70mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | HM11 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | - |
| Valmistajan osanumero: | HM11-51502LF |
| induktanssi: | 2.6µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.063" (27.00mm) |
| Taajuus - Testi: | 10kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2.6µH Unshielded Wirewound Inductor 16.5A 3.2 mOhm Max Radial |
| Kuvaus: | FIXED IND 2.6UH 16.5A 3.2 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 3.2 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 16.5A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 20A |
| Email: | [email protected] |