Ostaa HM13-20002LF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Toroidal |
|---|---|
| Toleranssi: | - |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 1.120" L x 0.728" W (30.48mm x 18.50mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | HM13 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | - |
| Valmistajan osanumero: | HM13-20002LF |
| induktanssi: | 2mH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.400" (35.56mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2mH Unshielded Toroidal Inductor 650mA 1.7 Ohm Max Radial |
| Kuvaus: | FIXED IND 2MH 650MA 1.7 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 1.7 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 650mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |