Ostaa HM50-102KLF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | - |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | Axial |
| Koko / Dimension: | 0.295" Dia x 0.630" L (7.50mm x 16.00mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | HM50 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | - |
| Valmistajan osanumero: | HM50-102KLF |
| induktanssi: | 1mH |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1mH Unshielded Inductor 330mA 2.3 Ohm Max Axial |
| Kuvaus: | FIXED IND 1MH 330MA 2.3 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 2.3 Ohm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 330mA |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 400mA |
| Email: | [email protected] |