Ostaa HM56-11121R0LF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±15% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.433" L x 0.461" W (11.00mm x 11.70mm) |
| suojaus: | Shielded |
| Sarja: | HM56 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Ferrite |
| Valmistajan osanumero: | HM56-11121R0LF |
| induktanssi: | 1µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1µH Shielded Wirewound Inductor 28A 2 mOhm Radial |
| Kuvaus: | FIXED IND 1UH 28A 2 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 2 mOhm |
| Nykyinen arvostelu: | 28A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 37A |
| Email: | [email protected] |