Ostaa HM85-50132LFTR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | - |
| Koko / Dimension: | 0.709" L x 0.764" W (18.00mm x 19.40mm) |
| Sarja: | HM85 |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Horizontal, 4 PC Pad |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | HM85-50132LFTR |
| Induktanssi @ Taajuus: | 1.3mH @ 100kHz |
| Impedanssi @ Taajuus: | - |
| Korkeus (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Suodatintyyppi: | - |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1.3mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 3A DCR 60 mOhm |
| Kuvaus: | CMC 1.3MH 3A 2LN SMD |
| DC-vastus (DCR) (maksimi): | 60 mOhm |
| Card Paksuus (mm): | 3A |
| Hyväksynnät: | - |
| Email: | [email protected] |