Ostaa HP2-TM-DC6V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 4.8 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 0.9 VDC |
| päättyminen Style: | Quick Connect - 0.205" (5.2mm) |
| kytkentäjännite: | 250VAC - Nom |
| Sarja: | HP |
| Release Time: | 25ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Bulk |
| Käyttölämpötila: | -50°C ~ 40°C |
| Toiminta-aika: | 25ms |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Valmistajan osanumero: | HP2-TM-DC6V |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 6VDC Coil Chassis Mount |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 6V |
| Ota Arvostelu (Current): | 10A |
| Yhteydenotto Material: | Silver (Ag) |
| Yhteydenottolomake: | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage: | 6VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 25 Ohms |
| Coil Virta: | 1.5 W |
| Coil Current: | 240mA |
| Email: | [email protected] |