Ostaa HP4-AC100V-F BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 80 VAC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 30 VAC |
| päättyminen Style: | Plug In, Quick Connect - 0.205" (5.2mm) |
| kytkentäjännite: | 250VAC - Nom |
| Sarja: | HP |
| Release Time: | 30ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Bulk |
| Muut nimet: | 255-2809 HP4-AC100V-F-ND |
| Käyttölämpötila: | -50°C ~ 40°C |
| Toiminta-aika: | 30ms |
| Asennustyyppi: | Socketable |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | HP4-AC100V-F |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 100VAC Coil Socketable |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 100V |
| Ota Arvostelu (Current): | 10A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Yhteydenottolomake: | 4PDT (4 Form C) |
| Coil Voltage: | 100VAC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Virta: | 5 VA |
| Coil Current: | 50mA |