Ostaa HT0440LG-G BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 3.15 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 8-SOIC |
| Sarja: | - |
| Rise / Fall Time (tyyppinen): | 650µs, 3ms (Max) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Muut nimet: | HT0440LG-G-ND HT0440LG-GTR |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| input Frequency: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | HT0440LG-G |
| Logiikkajännite - VIL, VIH: | 0.5V, 3.15V |
| Syötetyyppi: | Non-Inverting |
| Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap): | 400V |
| Porttityyppi: | N-Channel MOSFET |
| Laajennettu kuvaus: | High-Side Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC |
| Driven Configuration: | High-Side |
| Kuvaus: | IC MOSFET DRIVER HI VOLT 400V 8S |
| Nykyinen - Peak Output (Source, Sink): | - |
| Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max): | Synchronous |
| Email: | [email protected] |